27 september is er een speurtocht georganiseerd op hetzelfde terrein. Bewandel het Kabouterpad en vindt de 7 kabouters die verspreid zijn over de boerderij. Bij elke kabouter is er een leuke opdracht. Ook is er een puzzelroute rond 10 gedichten van Monique en Hans Hagen afgewisseld met verschillende spelletjes. Als je jou oplossing van de puzzel inlevert, win je misschien wel een prijs! De Zaanse Schrijver Hans Kuyper leest voor uit eigen kinderboeken tussen 14.00 uur en 15.30 uur. De activiteiten zijn bedoeld voor kinderen tussen de 6 en 9 jaar, met begeleiding is iets jonger ook mogelijk.
Beide activiteiten vinden plaats bij Wijkboerderij De Veldmuis aan de Ilpendamstraat 38 in Zaandam. Meer informatie of tickets? Kijk op: www.develdmuis.nl
Zin in een uitstapje dit weekend? Heb je zelf een uittip? Bel tijdens de uitzending naar 088-8505152, of spreek de voicemail in op 088-8505707. Contact: [email protected].